Коментарі

     
 
 
fram-bm 
Доктор Смалець 22 лютого 2013  «Джанґо Вільний», або Тріумф політкоректності по-американськи

Не дуже переконливе порівняння "Джанго" з "Виродками". Тема помсти присутня у всіх фільмах Тарантіно, та й взагалі, ця тема є обов'язковою чи не для кожного бойовика. Моралістика - така сама постійна тарантінівська фішка, навколо якої крутиться купа його знаменитих монологів і діалогів (звичайно, кожен персонаж має свою персональну мораль, але це - не рідкість і в реальному житті). Стьоб Квентіна над політкоректністю у "Виродках" досяг вже такого апогею, що мені було важко зрозуміти: чи це - ще стьоб, чи режисер вже зовсім з глузду з'їхав? У "Джанго" ця тема продовжується, щоправда, з євреїв майстер переключився на негрів, але такого гротеску вже немає, а фільм цілком вписується в рамки класичного вестерну. Зате завдяки Тарантіно, "довбані ніггери" (зберігаю стиль оригіналу)тепер мають свого, чорного Клінта Іствуда. Стріляє Джанго так само швидко і влучно, курить, правда, рідше (але теж тонкі сигари), і капелюх майже такий самий, тільки з трошки загнутими на техаську моду полями.

І ще мені здається, що Квентін Тарантіно не відноситься до великих мудрагелів типу Ларса фон Трієра з його апокаліптичними меседжами, прихованими сенсами і культурологічними ребусами. Його фільми треба саме смакувати: насамперед, стьобний текст, плюс гарну картинку, плюс добрий саундтрек тощо. А оскільки це, все-таки, не фаст-фуд, то смакує не все, не завжди і не кожному. Так і має бути для штучних виробів.

До речі, зверніть увагу на постер з оголошенням про розшук небезпечного злочинця, який двічі з'являється в кадрі. Зображене на ньому обличчя дивним чином нагадує відомий фотопортрет Авраама Лінкольна: густі брови, випнута нижня губа, шкіперська борідка і навіть стрічечка-краватка така ж сама, тільки пов'язана не метеликом, а простим вузлом :-)).

 
 
 
 
 
бдж (анонімно) 18 липня 2012  Аліна Гросу: від бджілки до BDSM

chjrccvbkuyk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
oblina 
oblina 30 сiчня 2012  «ТойХтоПройшовКрізьВогонь»: наш, перший і знову наш

"Слабкі місця у стрічці є і їх чимало, втім, зупинятись на них не бачу сенсу"
Для чого ж тоді взагалі писати відгук? Пишіть оду.

"Без притаманного російським стрічкам пафосу, показухи..."
Таке враження, що окрім стрічок Міхалкова ви більш нічого не дивились.

"Гадаю, більшості молоді не сподобається ця проста, романтична, місцями наївна і сентиментальна «балада про солдата»".
Я думаю, ви не помиляєтеся. Але не тому, що вона проста і наївна (все геніальне, як відомо, просте), а тому що від махрового селянсько-калиново-лелечого її пафосу аж перекошує. Утім, я думаю, вам він не заважає, он як ви почали свій відгук: "Культурна екзистенція сучасної України багато в чому унікальна".

Даруйте різкий тон, тут нічого особистого, просто набридло, коли шаровари заступають українцям об'єктивність.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сторінки: 40123...383940next
    Ctrl →